O Janě (CZ)

NIKDY NENÍ PŘÍLIŠ POZDĚ NAJÍT CESTU VZHůRU (THE WAY FORWARD)  ...  :-)


Jsem povahou nadšenec, který se snaží pozitivně působit na ostatní, aby odhalili pravou podstatu věcí, jak v profesionálním, tak v osobním životě. Ráda inspiruji firmy, aby dodávaly více a všeobecně každého, aby žil více naplněný život.

Píši tento blog pro radost, a asi také proto, abych měla možnost něco po sobě na světě zanechat :-). Pracuji ve své vlastní konzultační firmě JBC Consulting, a pomáhám firmám a týmům najít cestu kupředu (THE WAY FORWARD) - více na  www.janabudikova.cz/cs.

Žiji a pracuji v Praze, ale cítím se být občanem Světa, asi proto, že jsem řadu let strávila v zahraničí (Německo, Anglie, Východní Evropa). Ráda využívám neomezených příležitostí, které nabízejí sociální média, ať již pro nasávání a sdílení profesionálních informací či pro probouzení firem k tomu, aby tato nová média využívaly pro posílení své konkurenční výhody.

Kombinuji svou vášeň pro nové trendy se schopností je prakticky, rychle a efektivně využívat. Stavím na své dlouholeté mezinárodní zkušenosti v top manažerských firmách. Strávila jsem posledních 20 let na pozicích Generální ředitel, či ředitel marketingu a obchodu, v západní i východní Evropě. Mám rozsáhlou praxi v tvorbě strategií, ve finančním řízení firem, v řízení inovací, změn i v krizovém managementu, stejně jako v rozvíjení lidí a jejich potenciálu.

Jsem závislá na internetu, "baterky dobíjím" při lyžování, plavání a golfu, a se svou rodinou. Miluji cestování do exotických krajin, potkávání nových lidí a objevování nových věcí. Dobrodružství, smích a pohodu ... co více dodat?

Najdete mne na LinkedIn, Facebook i Twitter, nebo mi můžete napsat e-mail jana@janabudikova.com.

www.janabudikova.cz/cs

http://cz.linkedin.com/pub/jana-budikova/6/1b5/200
http://twitter.com/JanaBudikova
www.facebook.com/people/Jana-Budikova/765681181